Obchodujte s měnami(forex), zkuste komodity nebo třeba akcie. 

 Obchodovat lze v podstatě se vším. 

 

    Akcie jsou pravděpodobně nejznámnější formou obchodování na burze, všichni jistě známe příběhy lidí, kteří zbohatli právě na akciích, nebo známe i lidi, kteří vlastní několik akcií a pravidělně získavají dividendy a tím zhodnocují nepřetržitě své peníze.

    Dále lze obchodovat například s CFD komoditami jako je například zlato, stříbro či platina.  Talentu se meze nekladou.

    Sledujete pravidelně zprávy? Zajímá Vás světová ekonomika? Nezajímejte se o to jen pasivně a aktivně s tím zkuste obchodovat!  

 

Spekulace na růst či pokles hodnoty. 

    Mezi lidmi je rozšířený názor, že trhy a ceny akcií jdou několik let dolu a tudíž nelze vydělat. Ani to není zcela pravda. Lze obchodovat totiž jak při vzestupu trhu, tak při poklesu trhu.

    Pokud patříte mezi ty, co si myslí, že akcie nebo trhy všeobecně půjdou nahoru, nakupujte a spekulujte na vzestupné tendenci trhů.

    Jste spíše opačného názoru a očekávate další pokles ? Lze uzavírat takzvané prodeje nakrátko, které se využívají jako instrument pro spekulaci na pokles trhů. 

 

 

 

 

 

U 76.4% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků."

 

 

TOPlist