Kolik obchodů lze uzavřít za den? 

To záleží jen na Vás a na Vašich možnostech, nikdo Vás a Vaše schopnosti nemůže limitovat.

Kdy lze obchodovat?

Aplikace a webové prostředí Plus500 je Vám k dispozici nonstop, možnosti obchodování jednotlivých instrumentů se liší, vždy jsou k nalezení přímo u daného instrumentu. 

Musím někam docházet pro registraci nebo být v kontaktu s makléřem?

Nemusíte, vše lze vyřešit přes internet a začít v poměrně krátkém časovém období. 

Není to podvod?

Není, společnost Plus500CY Ltd je autorizována a regulována úřadem CySEC (#250/14).

 

O tyto aktivity jsem se nikdy nezajímal, přesto je mi Plus500 povědomé, jak je to možné?

Pokud jste fotbalovým fanouškem, může to být například tím, že společnost Plus500 je sponzorem fotbalového týmu Atletico Madrid a jejich logo je na jejich dresech. 

Co když se zadlužím?

Nezadlužíte, online platforma je navržena tak, abyste se nikdy nemohli do dluhů dostat.

Kolik je potřeba do začátku?

Abyste se mohli začít seznamovat s platformou a základními principy obchodování, nepotřebujete ani korunu, k tomu slouží demo účet, díky kterému si vše můžete vyzkoušet. Pokud se rozhodnete pro reálné obchodování, doporučuji začít s vkladem ve výši pár tisíc Kč, což by Vás v případě ztráty nemělo mrzet a i s takovýmto vkladem se dají prostředky zhodnotit minimálně pro přivýdělek ze začátku s tím, že pokud Vám vše půjde a naučíte se používat svůj vlastní obchodní systém, nic Vám nebude bránit vklad navýšit. 

 

Já osobně k tomu přistupoval tak, že lepší, než si zaplatit nějaký seminář za pár tisíc, který mne s největší pravděpodobností nic nenaučí, raději tyto prostředky použiju na test svých schopností a pokud bych o peníze přišel, mohu to považovat za jakési "školné" a věřím, že tento přístup mne dovedl k úspěchu lépe, než kdybych šel na nějaký placený seminář. Čímž ovšem nechci říct, že vzdělávání je v tomto případě nepodstatné, právě naopak, informace a vzdělávání je v tomto ohledu jedna z nejdůležitějších věcí, nicméně vždy sázím spíše na samovzdělávání v podobě videí, knih či online článků 

Jak lze vybrat peníze?

Existuje několik metod, nejjednoduším způsobem je výběr zpět na platební kartu, z které jste vložili své peníze. Při této metodě máte peníze na účtě během 2-5 pracovních dnů. 

 

 

 

 

 

 

U 76.4% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků."

TOPlist